Ремонт квартир та будинків під ключ

 

    Вам потрібний ремонт вашої квартири чи будинку, неважливо який: капітальний або косметичний, євроремонт або звичайний. Потрібен ремонт, який задовольняв би вас за якістю і не коштував би занадто дорого. Але що значить в даному випадку «дорого»? Для когось ремонт, що перевищує за вартістю ціну квартири, не буде дорогим, а для когось звичайний косметичний ремонт однієї тільки кухні вже дуже дороге задоволення. Значить, варто визначитися, скільки коштує зробити ремонт, точніше, з чого складеться вартість. У вартість ремонту під ключ включається:

   1. Вартість розробки дизайну (від кольору стін до перепланування);

   2. Вартість матеріалів;

   3. Вартість робіт.

    Потрібно зробити ремонт новобудови під ключ, який задовольнить Вас у всіх відносинах, тому не шкодуйте грошей на ремонт, від якості робіт і матеріалів залежить затишок Вашого будинку, а також і ваш гаманець, оскільки якісно проведений ремонт буде зберігати привабливий зовнішній вигляд довгі роки, а енергозберігаючі технології дозволять заощадити на комунальних платежах в дальнішому. Пам’ятайте, що ремонт під ключ робиться для Вас, і Вам там жити. На собі не можна економити.

    Тож звертайтесь до нас і ми виконаємо всі ваші «будівельні задуми»…

Контактна особа: Мурша Михайло тел: 0978944038

Ексклюзивні вироби з дерева

        

Виготовлення ексклюзивних столярних виробів для внутрішніх інтер’єрів: ступеньки, арки, сходи...

  • Сходи завжди були невід’ємною частину будь-якого будинку. Ансамбль із матеріалів і кольорів, дерев’яних сходів, створений відповідно до архітектурних особливостей та напрямку стилю інших інтер’єрних деталей є одним з найважливіших декоративних елементів, який може змінювати візуально привичні контури помешкання, незвичним способом збалансовувати загальний простір приміщення та розставляти ефективно дизайнерські акценти.
  • Дерев’яні сходи завжди демонструватимуть стиль свого власника та будуть яскравим інтер’єрним елементом. Так, як сходи в домі перетворюються на прикрасу, матеріли для їх виготовлення добираються так само ретельно, як і для вишуканих прикрас. Дерево в руках професіоналів перетворюється в геометричні граціозні форми.
  • Виготовляємо свою продукцію виключно з якісного дерева. Виконуємо роботу будь-якої складності, для будь-якого смаку, виготовляємо авторські сходи з масиву дерева, що запевняє в їхній довговічності і якості. У нас Ви можете замовити і виготовити ексклюзивні моделі по Вашим власним ескізами та фотографіям, індивідуально.
  • Звернувшись до нас, Ви можете бути впевненими у 100% якості виготовлених сходів, матеріалів найвищої якості та професіоналізмі
  • Ми ставимо перед виробництвом такі основні цілі: забезпечення якості, економія сировини, часу та енергоресурсів. Проводимо повний цикл виробництва від обробки сировини до попереднього монтажу на виробництві, що дає можливість раціонально використовувати сировину, якісно виконувати монтаж, витрачаючи мінімум часу для монтажу.
 
Контактна особа: Ковач Василь Іванович тел: 0977474032

 

Пасажирські перевезення по Україні     комфортабельними автобусами:

 

 Надаємо пасажирський транспорт для перевезення:

 -  Щотижневих поїздок;

 -  Делегацій, спортивних команд, творчих колективів;

 -  Весіль, урочистих подій;

 -  Паломницьких поїздок;

 -  Гірськолижних курортів в Карпатах;

 -  Екскурсій мальовничими куточками України;

 -  Дитячих автобусних екскурсій.

 

Контактна особа: Деяк Михайло Іванович (Штаба) тел: 0976493279