Майбутній храм "Зіслання Святого Духа" у Золотарьові, приселок Черетови

   У приселку багато хат, а значить і багато вірників. До церкви їм ходити далеко, тому люди ходили до церкви у сусіднє с. Данилово або взагалі не ходили, чи йшли до церкви тільки у великі свята! Тому, для них, було вирішено побудувати церкву (Ширина - 13.80 м., довжина - 16 м., а висота з хрестом - 21м.) Дзвони, як і належить, будуть на вежі цієї церкви для того щоб їх було гарно та далеко чути.

   У серпні 2014 року владика Мілан освятив наріжний камінь під будівництво нової церкви у приселку Черетови.

   Майбутня церква Зіслання Святого Духа буде розрахована щонайменше на 130 вірників. Після побудування цієї церкви, всі бажаючи зможуть приступити до Бога.

    Тож закликаємо всіх бажаючих долучитися до пожертвування на будівництво храму Божого і внести свій вклад у вічне життя. 

 

    Василь Турок

Створення Золотарівського деканату

    22 червня 2014 року Службу Божу в греко-католицькій церкві Івана Хрестителя проводив вікарій митрофорний протоієрей св. Тарас Ловска. Вірники із здивуванням прийняли це. Що сталося? У чому справа?

    Все з’ясувалось наприкінці Служби Божої, св. Тарас проголосив про створення Золотарівського деканату. Деканом призначено св. Віталія, який служить у нашій церкві. Хустський деканат розділили. До Золотарівського деканату входить 10 парафій: Золотарьово, Драгово, Данилово, Копашнево, Крайниково, Сокирниця, Стеблівка, Вишково, Ракош. Золотарівский деканат має права та обов’язки нарівні із Хустським.

    Таким чином, наша церква Івана Хрестителя є церквою деканального значення. Це нас зобов’язує у всьому, ми маємо показувати приклад іншим парафіям. І перед св. Віталієм стоїть велика відповідальність. Сподіваємось, що вірники будуть підтримувати і допомагати йому у всьому.

    Деканальна хоругва (павіса), на якій вишиті слова “Золотарівський деканат” є підтвердженням того, що зараз як ніколи, на нас покладена неабияка відповідальність!

    Тож вітаємо св. Віталія та усіх вірників греко-католицької церкви Івана Хрестителя із цим проявом довіри.

 

    Гайдур Наталія Дмитрівна