Запрошуємо на Храмовий Празник греко-католицької церкви Івана Хрестителя у с. Золотарьово, 20 січня 2015 р.

    Щиро запрошуємо громадян нашого села, парафіян та всіх бажаючих на цьогорічний Храмовий Празник.

    У 2015 році, греко-католицька церкви Івана Хрестителя у с. Золотарьово святкує своє 150 річчя.

    Були різні часи, часи образ, гоніння та непорозуміння. Однак, зараз у часи вільної та незалежної України ми повинні думати та робити інакше, не так як нашим батькам та дідам диктували!

    Тому офіційно, через усі засоби масової інформації та соціальні мережі, запрошуємо приєднатися до святкування віруючих усіх конфесій, зокрема наших громадян, які є прихожанами православної церкви - Петра і Павла.

    Маємо надію, що у такий важкий для нас час ми зможемо прийти до будь-якої церкви, не залежно від її приналежності, адже Бог у всіх один! 

Служба божа та освячення хреста біля богородиці.

    Крім виборів до Верховної Ради України, на цих вихідних ми мали чудову службу божу у греко-католицькій церкві Івана Хрестителя. Службу Божу проводили майбутні священики, серед них був і наш Іванко!

    Не дивлячись на те, що було прохолодно, було дуже гарно. Однак і без казусів не обійшлось. Підчас «казані», один з майбутніх священників, так захопився, що не звернув увагу на час, і «казань» тривала довго. Можливо і довше б він розповідав, але Степан Степанович , зайшов до священика … і за хвилину, молодий священик закінчив «казань».

    Після служби була мировання, доречі мирували і майбутні священики.

    Крім того, всі дружно, після мировання спустилися до Статуї Богородиці. Біля неї освячували новопоставлений хрест і всі мирно розпочали підходити та цілувати його.

    Священик Віталій Полянський, зазначив, що Василь Слава (Кузюн), запропонував поставити на цьому підйомі 14 стацій Хресної дороги та проводити тут у майбутньому «Хрестну ходу». Ось що значити мудра, сива голова!

 

    Василь Турок

Служіння Петра Немеша у Золотарьові

    11 вересня на свято Усікновення голови Івана Хрестителя Божественну Літургію служив св. Петро Немеш.

    Св. Петро у свій час служив у Золотарьові та у с. Копашнево, жив у Золотареві і у школі проводив з молодшими школярами уроки катехизації, багато працював з молоддю.

    Всі дуже полюбили св. Петра за добре серце і вміння вислухати людину і порадити. А тепер св. Петро, продовжує навчання у Римі, у Ватикані. На запрошення св. Віталія він приїхав у наше село і відслужив Службу Божу. Всі вірники були раді зустрічі із ним.

 

    Наталка Дмитрівна

Подяка

    Незамітно пройшов рік проходження практики у греко-католицькій церкві семінариста Іванка Дзюзяка. За цей час і молодь, і старші люди (особливо жінки) привикли до нього і полюбили.

    Багато проводив часу з молоддю села. Допомагав св. Віталію у проведенні похоронів, панахид, проведенні Святої Літургії.

    Сьогодні була остання Служба Іванка у нашому селі. Він читав Євангеліє, казав проповідь. А в кінці Служби св. Віталій подякував Іванкові за добросовісну службу і роботу.

    Слово-подяка прозвучала і від молоді .А подарунок від молоді та спільноти "Матері в молитві" були для нього сюрпризом. Далі "наш" Іванко продовжить навчання у семінарії.

    Бажаємо йому здоров’я, Божої благодаті. А ще св. Віталій представив нового практиканта-семинариста Павлика Ходанича. Надіємось, що і він стане "нашим" Павликом.

 

   Наталка Дмитрівна

Піша проща

    З пятниці 22 серпня по неділю 24 серпня відбудеться піша хода з Хуста до В. Бичкова. Де всі бажаючі зможуть пройти по "слідам" видатного Теодора Ромжі.
    До пішої прощі можуть долучитися всі бажаючі.

Порядок денний святкування 17 серпня 2014 р.

 - 10 год. Архиєрейська літургія (греко-католицька церква Івана Хрестителя);

 - 12 год. освячення новозбудованої каплиці (попередньо стояла церква св. Миколая, на цвинтарі) та панахида на могилі Антонія Іляшевича;

 - 15 год. освячення каменя під будівництво храму Зіслання Святого Духа у приселку Черетови.

 

   Василь Турок

Храмове свято греко - католицької церкви Івана Хрестителя у Золотарьові

        20 січня цього року,  відбудеться  храмове свято у нашій церкві. 149 років тому наші предки побудували та освятили для нас та наших поколінь цю чудову церкву Івана Хрестителя.

        Тож з нагоди майбутніх святкувань, запрошуємо усіх відвідати службу у нашій церкві. 

 

   Василь Турок

Храмове свято в с. Тюшка

        На храмовому святі в с. Тюшка, що було проведено 21 вересня 2013 року було 35 вірників греко-католицької громади нашого села. У церкві села Тюшка служить священик Йосип, який раніше прослужив у нашій греко-католицькій церкві майже 18 років.

        Наша процесія була найбільша. Священик був дуже радий, що ми приїхали, не забули про нього. Після Святої Літургії нас було запрошено до них на фару. Йосип та його дружина Іванна були дуже задоволені й розчулені.

 

   Наталка Дмитрівна

Гості з Словакії

        До нас у село завітали аніматори - селезіанці із Словакії. Шість чоловік (4-дівчат і 2-хлопців). Протягом двох тижнів, вони будуть навчати нашу молодь. Мета їх приїзду і роботи із молоддю - через гру, пісню та танці наблизити молодь до Бога, щоб Бог був у їх серцях.

        35-36 дітей кожного дня приходять до церковної школи, щоб дізнатися чогось нового. Сьогодні вони дізналися про Мойсея. Вранці навчання – гра з 9 до 12 (за місц. час.). Потім ідуть додому відпочивати. Після обіду, з 3 по 6 (за місц. час.) А потім лишаються на Літургію.

        Учителі-селезіанці показали виставу: зустріч фараона з Мойсеєм. Проводили ігри, робили браслети з ниток, жабки з паперу. Кожного дня у таборі є якась нова програма. Дітям цікаво, і батьки задоволені.

        Однак, скоро проминули два тижні у таборі при церкві, який проводили гості із словаків, молодь із спільноти селезіанців. Цікавого дізналися діти від них. Проводились бесіди на духовні та етичні теми.    Організовували ігри, походи, мали різного роду розважальні заходи. Багатьом дітям запам’ятаються ці бесіди у голові: і те, що не можна виходити із церкви без потреби, і що після прийняття причастя треба досидіти до кінця служби, і ще багато іншого.

        Дітям це подобається,  вони стали більш дисциплінованішими. Сподіваємось на те, що ці навчання не пройшли марно і набуте знання діти запам’ятають надовго.

 

   Турок Василь

Дякуємо Вам за вашу вірність та служіння нашій церкві!

        Ми, греко-католицька громада с. Золотарево, дякуємо за служінння священнику Василію у нашій церкві Івана Хрестителя! За ці два роки, які ви у нас провели ми багато чого навчилися від вас.

        Хочемо побажати вам успіхів та подальшої долі у всіх ваших починаннях і нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються тільки люди та громади, які б допомагали та сприяли вам у донесенні слова Божого.